Μαντεμένιο τζάκι Τ-80 Ίσιο
1,002.00€
Το μαντεμένιο τζάκι T-80 Ίσιο συνδυάζει δύναμη και κομψότητα σε μια καθαρή, ευθύγραμμη μορφή. Η μαντεμένια του κατασκευή εξασφαλίζει μακρά αντοχή και σταθερή, βαθιά θερμότητα, ενώ η μεγάλη εμπρόσθια τζαμαρία προσφέρει ξεκάθαρη, εντυπωσιακή θέα στη φλόγα.
Με τον minimal σχεδιασμό του, το T-80 Ίσιο ταιριάζει άψογα σε κάθε μοντέρνο ή κλασικό χώρο, μετατρέποντας τη φωτιά στο απόλυτο σημείο αναφοράς. Ιδανική επιλογή για όσους θέλουν ένα απλό, ισχυρό και καλαίσθητο τζάκι που γεμίζει τον χώρο ζεστασιά και χαρακτήρα.
Μαντεμένιο τζάκι Τ-80 Ίσιο
Μαντεμένιο τζάκι Τ-80 Ίσιο με ανοιγόμενη πόρτα ανοιχτού τύπου πρώτης χύτευσης από ανεξάρτητες μαντεμένιες συναρμολογούμενες πλάκες.
Το μαντεμένιο τζάκι T-80 Ίσιο συνδυάζει δύναμη και κομψότητα σε μια καθαρή, ευθύγραμμη μορφή. Η μαντεμένια του κατασκευή εξασφαλίζει μακρά αντοχή και σταθερή, βαθιά θερμότητα, ενώ η μεγάλη εμπρόσθια τζαμαρία προσφέρει ξεκάθαρη, εντυπωσιακή θέα στη φλόγα.
Με τον minimal σχεδιασμό του, το T-80 Ίσιο ταιριάζει άψογα σε κάθε μοντέρνο ή κλασικό χώρο, μετατρέποντας τη φωτιά στο απόλυτο σημείο αναφοράς. Ιδανική επιλογή για όσους θέλουν ένα απλό, ισχυρό και καλαίσθητο τζάκι που γεμίζει τον χώρο ζεστασιά και χαρακτήρα.
Ιδανικό για ψήσιμο στο σπίτι.
Δείτε περισσότερα μαντεμένια τζάκια εδώ
Δείτε περισσότερες πληροφορίες εδώ
Σχετικά
| Βάρος | 195 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 48 × 86 × 98 cm |
| Ιδιότητες Πόρτας | Ανοιγόμενη |
| Ισχύς | 12,5kW |
| Διατομή Καμινάδας | ø 250 A |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Σχήμα Εστίας | Ίσιο |
| Τρόπος Θέρμανσης | Αερόθερμα |
| Υλικό Χώρου Καύσης | Μαντέμι |
Σχετικά προϊόντα
ECONOMY 81 Κλασικό Τζάκι Παραδοσιακό
471.20€
Παραδοσιακό Τζάκι – Τσιμέντο και πυρότουβλο ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ
514.60€ – 589.00€Price range: 514.60€ through 589.00€
Παραδοσιακό Τζάκι Ίσιο Τσιμέντο – Mαντέμι ΚΛΑΣΙΚΟ 70/85/90/100
644.80€ – 967.20€Price range: 644.80€ through 967.20€
Παραδοσιακό Τζάκι με Πυρότουβλο – Κλασσικό 70/85/90/100
452.60€ – 737.80€Price range: 452.60€ through 737.80€


