Μαντεμένιο τζάκι T-75 γωνιακό
1,136.00€
Μαντεμένιο τζάκι T-75 γωνιακό με ανοιγόμενη πόρτα ανοιχτού τύπου πρώτης χύτευσης από ανεξάρτητες μαντεμένιες συναρμολογούμενες πλάκες.
Ιδανικό για ψήσιμο στο σπίτι.
Μαντεμένιο τζάκι T-75 γωνιακό
Μαντεμένιο τζάκι T-75 γωνιακό με ανοιγόμενη πόρτα ανοιχτού τύπου πρώτης χύτευσης από ανεξάρτητες μαντεμένιες συναρμολογούμενες πλάκες.
Ιδανικό για ψήσιμο στο σπίτι.
Το μαντεμένιο. Τζάκι T-75 γωνιακό είναι μια στιβαρή και ανθεκτική εστία κατασκευασμένη εξολοκλήρου από μαντέμι, ιδανική για όσους θέλουν υψηλή απόδοση, μεγάλη αντοχή και γωνιακή θέα στη φωτιά.
Χάρη στη γωνιακή του σχεδίαση, προσφέρει ευρύτερο οπτικό πεδίο και αναδεικνύει τη φλόγα από δύο πλευρές, κάνοντάς το ιδανική επιλογή για σαλόνια όπου η αισθητική παίζει σημαντικό ρόλο. Το μαντέμι διατηρεί θερμότητα για πολλή ώρα, εξασφαλίζοντας σταθερή και αποδοτική θέρμανση ακόμα κι αφού η φωτιά σβήσει.
Με καθαρές γραμμές, ανθεκτικά υλικά και υψηλή θερμοχωρητικότητα, το T-75 γωνιακό αποτελεί μια αξιόπιστη, κομψή και μακροχρόνια λύση θέρμανσης για κάθε σπίτι.
Δείτε περισσότερα μαντεμένια τζάκια εδώ
Δείτε περισσότερες πληροφορίες εδώ
Σχετικά
| Βάρος | 190 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 78 × 95 cm |
| Ιδιότητες Πόρτας | Ανοιγόμενη |
| Ισχύς | 12,5kW |
| Διατομή Καμινάδας | ø 250 A |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Γωνία Εστίας | Αριστερή γωνία, Δεξιά Γωνία |
| Σχήμα Εστίας | Γωνιακό Παραλληλόγραμμο |
| Τρόπος Θέρμανσης | Αερόθερμα |
| Υλικό Χώρου Καύσης | Μαντέμι |
Σχετικά προϊόντα
ECONOMY 81 Κλασικό Τζάκι Παραδοσιακό
471.20€
Παραδοσιακό Τζάκι – Τσιμέντο και πυρότουβλο ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ
514.60€ – 589.00€Price range: 514.60€ through 589.00€
Παραδοσιακό Τζάκι Ίσιο Τσιμέντο – Mαντέμι ΚΛΑΣΙΚΟ 70/85/90/100
644.80€ – 967.20€Price range: 644.80€ through 967.20€
Παραδοσιακό Τζάκι με Πυρότουβλο – Κλασσικό 70/85/90/100
452.60€ – 737.80€Price range: 452.60€ through 737.80€
Παραδοσιακό Τζάκι με Πυρότουβλο – Πολύγωνο
508.40€ – 589.00€Price range: 508.40€ through 589.00€


