AQUA_900 Ενεργειακό Τζάκι Καλοριφέρ
2,225.80€ – 2,734.20€Price range: 2,225.80€ through 2,734.20€
AQUA_900 Ενεργειακό Τζάκι Καλοριφέρ, υψηλής αισθητικής και απόδοσης, με τη σφραγίδα ποιότητας της εταιρίας ΘΕΡΜΟΖΕΛ. Βάση από χυτοσίδηρο.
AQUA_900 Ενεργειακό Τζάκι Καλοριφέρ
Υψηλή αισθητική – Ζεστασιά σε όλο το σπίτι – Οικονομία.
Το Ενεργειακό Τζάκι Καλοριφέρ AQUA_900 ανήκει στην σειρά aqua με κομψή κατασκευή.
Κατασκευάστηκε για να μπορεί με ελάχιστες τροποποιήσεις να συνδεθεί με τα σώματα του καλοριφέρ.
Κύριο χαρακτηριστικό της είναι η πρακτικότητα του συστήματος νερού που διαθέτει , χωρητικότητας 90 λίτρων, ικανό να καλύψει 190 έως 510 κυβικά στο σπίτι σας.
Κατασκευασμένο από χαλύβδινο σκελετό 3 & 4 χιλιοστών, βάση από χυτοσίδηρο, πυρίμαχο κεραμικό γυαλί αντοχής έως 750ΟC.
Αθόρυβη ανοιγόμενη πόρτα, αποσπώμενο δοχείο στάχτης, ρυθμιζόμενο πρωτογενή αέρα και αεροκουρτίνα.
Μια λύση υψηλής θερμικής απόδοσης και μέγιστης οικονομίας.
AQUA_900 Ενεργειακό Τζάκι Καλοριφέρ
Σχετικά
| Βάρος | 213 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 88 × 62 × 164 cm |
| Κάλυψη χώρου | 100-150τμ, 151τμ και άνω, 50-100τμ |
| Υλικό Χώρου Καύσης | Μαντέμι |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Κατασκευαστής | ΘΕΡΜΟΖΕΛ |
| Σχήμα Εστίας | Ίσιο |
| Ιδιότητες Πόρτας | Ανοιγόμενη, Συρόμενη |
| Τρόπος Θέρμανσης | Καλοριφέρ |
Η εταιρεία ΘΕΡΜΟΖΕΛ αρχικά ασχολήθηκε µε την κατασκευή µεταλλικών αερόθερµων τζακιών.
Το 1991 ξεκινά η παραγωγή των πρώτων πυροτουβλένιων τζακιών ,ενώ το 1994 προστίθεται και η παραγωγή ψησταριών.Από το 2010 ξεκινά και η παραγωγή των ενεργειακών τζακιών.
Τα προϊόντα της εταιρείας ΘΕΡΜΟΖΕΛ εξάγονται σε 17 χώρες.
Plain Δίφατσο Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
1,729.80€ – 1,903.40€Price range: 1,729.80€ through 1,903.40€
Παραδοσιακό Τζάκι – Τσιμέντο και πυρότουβλο ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ
514.60€ – 589.00€Price range: 514.60€ through 589.00€
Mystic Mirror Δίφατση Ενεργειακή Κασέτα
2,430.40€ – 2,666.00€Price range: 2,430.40€ through 2,666.00€
Θερμοζέλ Διαμπερές ενεργειακή κασέτα τζακιού
1,965.40€ – 2,101.80€Price range: 1,965.40€ through 2,101.80€| Διαστάσεις ΠxΒxΥ | 88 x 62 x 164 cm |
| Απόδοση | 79 % |
| Όγκος Θέρμανσης | 190 - 510 m3 |
| Ισχύς | 26/19 kw |
| Κατανάλωση Ξύλου | 1 - 5,3 kg/h |
| Διατομή Καμινάδας | 250mm |
| Βάρος | 213 kg |
| Λίτρα | 90 Lt |
Εγχειρίδιο εγκατάστασης και οδηγίες χρήσης

Συνήθως αγοράζονται μαζί
AQUA_900 Ενεργειακό Τζάκι Καλοριφέρ
2,225.80€ – 2,734.20€Price range: 2,225.80€ through 2,734.20€Σχετικά προϊόντα
AERO U Black SHORT 75 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
3,943.20€ – 4,110.60€Price range: 3,943.20€ through 4,110.60€
Mystic 1400 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο – Μαύρη Κορνίζα
4,402.00€ – 4,687.20€Price range: 4,402.00€ through 4,687.20€
COR65/COL65 Cosy Line Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο – Γωνιακό
3,906.00€ – 4,309.00€Price range: 3,906.00€ through 4,309.00€
Mentor ST 100 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
4,891.80€ – 5,524.20€Price range: 4,891.80€ through 5,524.20€
Mentor ST120 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
5,288.60€ – 6,020.20€Price range: 5,288.60€ through 6,020.20€
Mentor ST90 Ενεργειακό τζάκι Αερόθερμο
4,687.20€ – 5,251.40€Price range: 4,687.20€ through 5,251.40€


