Architecture 1400 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
3,639.40€ – 3,893.60€Price range: 3,639.40€ through 3,893.60€
Architecture 1400 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο, υψηλής αισθητικής και απόδοσης, με τη σφραγίδα ποιότητας της εταιρίας ΘΕΡΜΟΖΕΛ. Χώρος καύσης από βερμικουλίτη ή μαντέμι. Συρόμενη πόρτα.
Architecture 1400 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
Αξεπέραστο design- κορυφαία τεχνολογία- άπλετη θέα φλόγας.
Ένας τέλειος συνδυασμός για να περιγράψει κανείς το τζάκι ARCH.
Το πιστοποιημένο τζάκι ενεργειακού τύπου ARCH είναι κατασκευασμένο από χάλυβα 3&4 mm και εστία καύσης επενδυμένη με βερμικουλίτη.
Με σπιράλ τοπικά ή σε όλο το σπίτι προσφέρει εγγυημένη θερμική απόδοση σε όλους τους χώρους.
Ο ζεστός αέρας μπορεί να κυκλοφορεί φυσικά ή με βεντιλατερ.
Διαθέτει αθόρυβη εξαφανιζόμενη πόρτα με πυρίμαχο κεραμικό κρύσταλλο αντοχής έως 750οC.
Περιλαμβάνει αποσπώμενο δοχείο στάχτης για ευκολία καθαρίσματος, αεροκουρτίνα και ρυθμιζόμενο πρωτογενή αέρα.
Architecture 1400 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
Δείτε εδώ περισσότερα ενεργειακά τζάκια ΘΕΡΜΟΖΕΛ
Σχετικά
| Βάρος | 277 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 138 × 53 × 105 cm |
| Κάλυψη χώρου | 100-150τμ, 50-100τμ |
| Υλικό Χώρου Καύσης | Βερμικουλίτης, Μαντέμι |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Κατασκευαστής | ΘΕΡΜΟΖΕΛ |
| Σχήμα Εστίας | Ίσιο |
| Ιδιότητες Πόρτας | Συρόμενη |
| Τρόπος Θέρμανσης | Αερόθερμα |
Η εταιρεία ΘΕΡΜΟΖΕΛ αρχικά ασχολήθηκε µε την κατασκευή µεταλλικών αερόθερµων τζακιών.
Το 1991 ξεκινά η παραγωγή των πρώτων πυροτουβλένιων τζακιών ,ενώ το 1994 προστίθεται και η παραγωγή ψησταριών.Από το 2010 ξεκινά και η παραγωγή των ενεργειακών τζακιών.
Τα προϊόντα της εταιρείας ΘΕΡΜΟΖΕΛ εξάγονται σε 17 χώρες.
Plain Δίφατσο Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
1,729.80€ – 1,903.40€Price range: 1,729.80€ through 1,903.40€
Παραδοσιακό Τζάκι – Τσιμέντο και πυρότουβλο ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ
514.60€ – 589.00€Price range: 514.60€ through 589.00€
Mystic Mirror Δίφατση Ενεργειακή Κασέτα
2,430.40€ – 2,666.00€Price range: 2,430.40€ through 2,666.00€
Θερμοζέλ Διαμπερές ενεργειακή κασέτα τζακιού
1,965.40€ – 2,101.80€Price range: 1,965.40€ through 2,101.80€| Διαστάσεις ΠxΒxΥ | 138 x 53 x 105 cm |
| Απόδοση | 72 % |
| Όγκος Θέρμανσης | 175 - 400 m3 |
| Ισχύς | 7 - 20 kw |
| Κατανάλωση Ξύλου | 1 - 5,3 kg/h |
| Διατομή Καμινάδας | 250 mm |
| Βάρος | 277 - 318 kg |
Συνήθως αγοράζονται μαζί
Architecture 1400 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
3,639.40€ – 3,893.60€Price range: 3,639.40€ through 3,893.60€Σχετικά προϊόντα
MENTOR ST 100 HYDRO Ενεργειακό Τζάκι Καλοριφέρ
7,024.60€ – 7,638.40€Price range: 7,024.60€ through 7,638.40€
Mystic 1000 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο – Μαύρη Κορνίζα
3,665.44€ – 3,881.20€Price range: 3,665.44€ through 3,881.20€
AERO U Black SHORT 75 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
3,943.20€ – 4,110.60€Price range: 3,943.20€ through 4,110.60€
Mystic 1200 INOX Κορνίζα Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
4,178.80€ – 4,445.40€Price range: 4,178.80€ through 4,445.40€
COR65/COL65 Cosy Line Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο – Γωνιακό
3,906.00€ – 4,309.00€Price range: 3,906.00€ through 4,309.00€


