Architecture 1700 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
4,414.40€ – 4,786.40€Price range: 4,414.40€ through 4,786.40€
Architecture 1700 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο, υψηλής αισθητικής και απόδοσης, με τη σφραγίδα ποιότητας της εταιρίας ΘΕΡΜΟΖΕΛ. Χώρος καύσης από βερμικουλίτη ή μαντέμι. Συρόμενη πόρτα.
Architecture 1700 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
Αξεπέραστο design- κορυφαία τεχνολογία- άπλετη θέα φλόγας.
Ένας τέλειος συνδυασμός για να περιγράψει κανείς το τζάκι ARCH.
Το πιστοποιημένο τζάκι ενεργειακού τύπου ARCH είναι κατασκευασμένο από χάλυβα 3&4 mm και εστία καύσης επενδυμένη με βερμικουλίτη.
Με σπιράλ τοπικά ή σε όλο το σπίτι προσφέρει εγγυημένη θερμική απόδοση σε όλους τους χώρους.
Ο ζεστός αέρας μπορεί να κυκλοφορεί φυσικά ή με βεντιλατερ.
Διαθέτει αθόρυβη εξαφανιζόμενη πόρτα με πυρίμαχο κεραμικό κρύσταλλο αντοχής έως 750οC.
Περιλαμβάνει αποσπώμενο δοχείο στάχτης για ευκολία καθαρίσματος, αεροκουρτίνα και ρυθμιζόμενο πρωτογενή αέρα.
Architecture 1700 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
Δείτε εδώ περισσότερα ενεργειακά τζάμια ΘΕΡΜΟΖΕΛ
Σχετικά
| Βάρος | 315 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 169 × 53 × 107 cm |
| Κάλυψη χώρου | 100-150τμ, 50-100τμ |
| Υλικό Χώρου Καύσης | Βερμικουλίτης, Μαντέμι |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Κατασκευαστής | ΘΕΡΜΟΖΕΛ |
| Σχήμα Εστίας | Ίσιο |
| Ιδιότητες Πόρτας | Συρόμενη |
| Τρόπος Θέρμανσης | Αερόθερμα |
Η εταιρεία ΘΕΡΜΟΖΕΛ αρχικά ασχολήθηκε µε την κατασκευή µεταλλικών αερόθερµων τζακιών.
Το 1991 ξεκινά η παραγωγή των πρώτων πυροτουβλένιων τζακιών ,ενώ το 1994 προστίθεται και η παραγωγή ψησταριών.Από το 2010 ξεκινά και η παραγωγή των ενεργειακών τζακιών.
Τα προϊόντα της εταιρείας ΘΕΡΜΟΖΕΛ εξάγονται σε 17 χώρες.
Architecture 1700 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
4,414.40€ – 4,786.40€Price range: 4,414.40€ through 4,786.40€
Ψησταριά ΣΤΕΝΑΡΙ μεγάλη / Ψησταριά ΣΤΕΝΑΡΙ διπλή
1,109.80€ – 1,568.60€Price range: 1,109.80€ through 1,568.60€| Διαστάσεις ΠxΒxΥ | 168 x 53 x 107 cm |
| Απόδοση | 71 % |
| Όγκος Θέρμανσης | 190 - 420 m3 |
| Ισχύς | 7 - 21 kw |
| Κατανάλωση Ξύλου | 1 - 5,9 kg/h |
| Διατομή Καμινάδας | 250 mm |
| Βάρος | 315 - 372 kg |

Συνήθως αγοράζονται μαζί
Architecture 1700 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
4,414.40€ – 4,786.40€Price range: 4,414.40€ through 4,786.40€Σχετικά προϊόντα
Mystic 1400 INOX Κορνίζα Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
4,662.40€ – 4,953.80€Price range: 4,662.40€ through 4,953.80€
Mystic 1400 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο – Μαύρη Κορνίζα
4,402.00€ – 4,687.20€Price range: 4,402.00€ through 4,687.20€
COR65/COL65 Cosy Line Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο – Γωνιακό
3,906.00€ – 4,309.00€Price range: 3,906.00€ through 4,309.00€
Mentor ST80 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
4,358.60€ – 4,860.80€Price range: 4,358.60€ through 4,860.80€
Trend ST 80h Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
2,839.60€ – 3,366.60€Price range: 2,839.60€ through 3,366.60€
ST80 MENTOR HYDRO Ενεργειακό Τζάκι Καλοριφέρ
6,311.60€ – 6,857.20€Price range: 6,311.60€ through 6,857.20€

