HEAT W 4g 59.50 Ενεργειακό Τζάκι Καλοριφέρ
0.00€
HEAT W 4g 59.50 Ενεργειακό τζάκι καλοριφέρ της Romotop:
-
Τεχνολογία TRIPLE PASS: Αυξάνει την απόδοση του εναλλάκτη νερού κατά 10% για μέγιστη οικονομία.
-
Έλεγχος με έναν Μοχλό: Ρυθμίζετε εύκολα όλη την καύση με μία μόνο κίνηση.
-
Σύστημα Καθαρού Τζαμιού: Η δευτερογενής καύση αέρα διατηρεί το κρύσταλλο καθαρό, περιορίζοντας την ανάγκη για συχνό καθάρισμα.
-
Επένδυση IGNITON: Θάλαμος καύσης υψηλής αντοχής σε λευκό ή μαύρο χρώμα.
-
Εγγυημένη Ασφάλεια: Ενσωματωμένο κύκλωμα ψύξης για απόλυτη προστασία κατά τη λειτουργία.
HEAT W 4g 59.50 Ενεργειακό Τζάκι Καλοριφέρ
HEAT W 4g 59.50 Ενεργειακό Τζάκι Καλοριφέρ ανήκει στα νέα μοντέλα ενεργειακών εστιών HEAT με εναλλάκτη νερού και αποτελούν κορυφαία τάση στην κεντρική θέρμανση. Ο ισχυρός και αποδοτικός εναλλάκτης νερού βρίσκει εφαρμογή σε διάφορους τύπους κτιρίων, προσφέροντας ευχάριστη ζεστασιά μεγάλης διάρκειας.
Η εστία διαθέτει το πατενταρισμένο σύστημα TRIPLE PASS, το οποίο αυξάνει την απόδοση του εναλλάκτη έως και 10%. Παράλληλα, η καλαίσθητη μεταξοτυπία στο κρύσταλλο αναβαθμίζει την αισθητική του χώρου σας, προσφέροντας μια μοντέρνα και κομψή εμφάνιση.
Η τεχνολογία του μοντέλου εστιάζει στην απόλυτη λειτουργικότητα. Συγκεκριμένα, το σύστημα EAI (Εξωτερική Παροχή Αέρα) και η μεταφορά θερμότητας εξασφαλίζουν κορυφαίες επιδόσεις. Ο θάλαμος καύσης διαθέτει επένδυση από το ανθεκτικό υλικό IGNITON σε λευκό ή μαύρο χρώμα, ενώ η δευτερογενής παροχή αέρα διατηρεί το κρύσταλλο καθαρό. Για μέγιστη ευκολία, ελέγχετε όλες τις παραμέτρους της καύσης με έναν μόνο μοχλό.
Η ασφάλεια διασφαλίζεται από ένα ενσωματωμένο κύκλωμα ψύξης, ενώ το προϊόν περιλαμβάνει επίσης βαλβίδα εξαέρωσης. Τέλος, η ύπαρξη θυρίδας καθαρισμού για την εύκολη συντήρηση του εναλλάκτη νερού ενισχύει ακόμη περισσότερο την άνεση του χρήστη.
Δείτε περισσότερα τζάκια της Romotop ΕΔΩ.
Σχετικά
| Βάρος | 206 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 69 × 54 × 122 cm |
| Κεραμικά | Λευκό Igniton, Μαύρο Igniton |
| Ιδιότητες Πόρτας | Ανοιγόμενη |
| Κατασκευαστής | Romotop |
| Ενεργειακή Κλάση | A+ |
| Σχήμα Εστίας | Ίσιο |
| Διατομή Καμινάδας | Φ180 |
| Κυμαινόμενη ισχύς νερού | 5-12,9 kW |
| Κυμαινόμενη ισχύς αέρα | 6,5-16,9 kW |
| Ονομαστική ισχύς αέρα | 3,6 kW |
| Ονομαστική ισχύς νερού | 9,4 kW |
Σχετικά προϊόντα
MENTOR ST 100 HYDRO Ενεργειακό Τζάκι Καλοριφέρ
7,024.60€ – 7,638.40€Price range: 7,024.60€ through 7,638.40€
Mystic 1200 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο – Μαύρη Κορνίζα
3,955.60€ – 4,228.40€Price range: 3,955.60€ through 4,228.40€
AERO U Black SHORT 75 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
3,943.20€ – 4,110.60€Price range: 3,943.20€ through 4,110.60€
Mystic 880 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο – Μαύρη Κορνίζα
3,180.60€ – 3,434.80€Price range: 3,180.60€ through 3,434.80€
COR65/COL65 Cosy Line Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο – Γωνιακό
3,906.00€ – 4,309.00€Price range: 3,906.00€ through 4,309.00€
Mentor ST 100 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
4,891.80€ – 5,524.20€Price range: 4,891.80€ through 5,524.20€


