HP51 Σόμπα Pellet Αερόθερμη
1,200.01€
Η HP51 Σόμπα Pellet Αερόθερμη συνδυάζει σύγχρονο design με υψηλή απόδοση και οικονομία. Παράγει ζεστό αέρα γρήγορα και αποδοτικά, εξασφαλίζοντας άμεση θέρμανση σε κάθε γωνιά του χώρου σας. Με οικολογική λειτουργία και χαμηλή κατανάλωση, προσφέρει την τέλεια λύση για όσους αναζητούν ζεστασιά, εξοικονόμηση και άνεση σε κάθε στιγμή του χειμώνα.
Κωδικός προϊόντος:
HP51
Κατηγορίες: Προϊόντα Pellet, Σόμπες Pellet
Ετικέτες: σόμπα pellet, Σόμπα pellet αερόθερμη
Περιγραφή
HP51 Σόμπα Pellet Αερόθερμη
HP51 Σόμπα Pellet Αερόθερμη. Οι σόμπες pellet μας είναι μια οικονομική και ταυτόχρονα αισθητική λύση για το χώρο σας.
Χαρακτηριστικά της Σόμπας Pellet.
| Κάλυψη χώρου σε τ.μ. | 100 |
|---|---|
| Θερμική ισχύς | 8,8 kw |
| Τάση λειτουργίας | 230 Volts 50 Hz |
| Ηλεκτρική ισχύς σε κανονική λειτουργία | 90 Watts |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης καυσίμου | 22 Kg |
| Έξοδος καμινάδας | 80 mm |
| Ύψος | 880 mm |
| Πλάτος | 500 mm |
| Βάθος | 570 mm |
| Συνολικό βάρος | 86 Kg |
Δείτε επιπλέον και άλλα παρόμοια προϊόντα ΕΔΩ
Σχετικά
Επιπλέον πληροφορίες
| Βάρος | 86 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 570 × 500 × 880 cm |
| Ιδιότητες Πόρτας | Ανοιγόμενη |
| Ισχύς | 8,8 kW |
| Κατασκευαστής | Economy Line |
| Είδος Συσκευής | Σόμπα pellet |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Τρόπος Θέρμανσης | Αερόθερμα |
Σχετικά προϊόντα
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
EVIA2 UP EdilKamin Σόμπα pellet αερόθερμη
4,290.40€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
LENA 8 EdilKamin Σόμπα pellet αερόθερμη
3,211.60€ – 4,798.80€Price range: 3,211.60€ through 4,798.80€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
Maison80+ EdilKamin Σόμπα Pellet Αερόθερμη
2,715.60€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος
SLIDE2 5 UP EdilKamin Σόμπα pellet αερόθερμη
2,914.00€ – 3,038.00€Price range: 2,914.00€ through 3,038.00€
Επιλογή
Αυτό το προϊόν έχει πολλαπλές παραλλαγές. Οι επιλογές μπορούν να επιλεγούν στη σελίδα του προϊόντος


