Ενεργειακό Τζάκι Aero 900 Αερόθερμο – Δίφατσο
1,692.60€ – 2,194.80€Price range: 1,692.60€ through 2,194.80€
Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο Aero 900- Δίφατσο, υψηλής αισθητικής και απόδοσης, με τη σφραγίδα ποιότητας της εταιρίας ΘΕΡΜΟΖΕΛ. Χώρος καύσης από βερμικουλίτη ή μαντέμι. Συρόμενη πόρτα.
Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο Aero 900 – Δίφατσο
Κομψή σχεδίαση- Ζεστασιά- Οικονομία.
H σειρά τζακιών AERO περιλαμβάνει σύστημα αέρα το οποίο προσφέρει εγγυημένη θερμική απόδοση σε όλους τους χώρους .
Ο ζεστός αέρας μπορεί να κυκλοφορεί φυσικά ή με βεντιλατερ.
Κατασκευασμένο από χάλυβα 3&4 mm και εστία καύσης επενδυμένη με βερμικουλίτη ή χυτοσίδηρο.
Διαθέτει αθόρυβη ανοιγόμενη πόρτα με πυρίμαχο κεραμικό κρύσταλλο αντοχής έως 750οC.
Περιλαμβάνει αποσπώμενο δοχείο στάχτης για ευκολία καθαρίσματος, , αεροκουρτίνα, σύστημα μετάκαυσης και ρυθμιζόμενο πρωτογενή αέρα.
Δείτε εδώ περισσότερα ενεργειακά τζάκια
Εξοικονόμηση με ενεργειακό σύστημα θέρμανσης
Σχετικά
| Βάρος | 250 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 91 × 58 × 154 cm |
| Κάλυψη χώρου | 100-150τμ, 50-100τμ |
| Υλικό Χώρου Καύσης | Βερμικουλίτης, Μαντέμι |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Κατασκευαστής | ΘΕΡΜΟΖΕΛ |
| Γωνία Εστίας | Αριστερή γωνία, Δεξιά Γωνία |
| Σχήμα Εστίας | Γωνιακό Παραλληλόγραμμο |
| Ιδιότητες Πόρτας | Συρόμενη |
| Τρόπος Θέρμανσης | Αερόθερμα |
Η εταιρεία ΘΕΡΜΟΖΕΛ αρχικά ασχολήθηκε µε την κατασκευή µεταλλικών αερόθερµων τζακιών.
Το 1991 ξεκινά η παραγωγή των πρώτων πυροτουβλένιων τζακιών ,ενώ το 1994 προστίθεται και η παραγωγή ψησταριών.Από το 2010 ξεκινά και η παραγωγή των ενεργειακών τζακιών.
Τα προϊόντα της εταιρείας ΘΕΡΜΟΖΕΛ εξάγονται σε 17 χώρες.
Space 80 Θερμοζέλ ενεργειακή κασέτα τζακιού αερόθερμη
1,636.80€ – 1,884.80€Price range: 1,636.80€ through 1,884.80€
Ενεργειακό Τζάκι – Φούρνος
1,922.00€ – 2,021.20€Price range: 1,922.00€ through 2,021.20€
Mystic 1000 INOX Κορνίζα Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
3,868.80€ – 4,098.20€Price range: 3,868.80€ through 4,098.20€| Διαστάσεις ΠxΒxΥ | 91 x 58 x 154 cm |
| Απόδοση | 72 % |
| Όγκος Θέρμανσης | 170 - 360 m3 |
| Ισχύς | 4 - 19 kw |
| Κατανάλωση Ξύλου | 1 - 4,7 kg/h |
| Διατομή Καμινάδας | 250 mm |
| Βάρος | 250 - 285 kg |

Συνήθως αγοράζονται μαζί
Ενεργειακό Τζάκι Aero 900 Αερόθερμο – Δίφατσο
1,692.60€ – 2,194.80€Price range: 1,692.60€ through 2,194.80€Σχετικά προϊόντα
Mystic 1200 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο – Μαύρη Κορνίζα
3,955.60€ – 4,228.40€Price range: 3,955.60€ through 4,228.40€
ST90 TrendLine Αερόθερμο Ενεργειακό Τζάκι
2,418.00€ – 2,994.60€Price range: 2,418.00€ through 2,994.60€
Mystic 1400 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο – Μαύρη Κορνίζα
4,402.00€ – 4,687.20€Price range: 4,402.00€ through 4,687.20€
Mystic 880 INOX Κορνίζα Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
3,416.20€ – 3,670.40€Price range: 3,416.20€ through 3,670.40€
Trend ST 80h Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
2,839.60€ – 3,366.60€Price range: 2,839.60€ through 3,366.60€
ST80 MENTOR HYDRO Ενεργειακό Τζάκι Καλοριφέρ
6,311.60€ – 6,857.20€Price range: 6,311.60€ through 6,857.20€


