AQUA1050 Ενεργειακό Τζάκι Καλοριφέρ
2,709.40€ – 3,267.40€Price range: 2,709.40€ through 3,267.40€
AQUA1050 Ενεργειακό Τζάκι Καλοριφέρ, υψηλής αισθητικής και απόδοσης, με τη σφραγίδα ποιότητας της εταιρίας ΘΕΡΜΟΖΕΛ. Βάση από χυτοσίδηρο.
AQUA1050 Ενεργειακό Τζάκι Καλοριφέρ
Υψηλή αισθητική – Ζεστασιά σε όλο το σπίτι – Οικονομία.
Το ενεργειακό τζάκι AQUA 1050 ανήκει στην σειρά aqua με κομψή κατασκευή.
Κατασκευάστηκε για να μπορεί με ελάχιστες τροποποιήσεις να συνδεθεί με τα σώματα του καλοριφέρ.
Κύριο χαρακτηριστικό της είναι η πρακτικότητα του συστήματος νερού που διαθέτει , χωρητικότητας 123 λίτρων, ικανό να καλύψει 210 έως 560 κυβικά στο σπίτι σας.
Κατασκευασμένο από χαλύβδινο σκελετό 3 & 4 χιλιοστών, βάση από χυτοσίδηρο, πυρίμαχο κεραμικό γυαλί αντοχής έως 750ΟC.
Αθόρυβη ανοιγόμενη πόρτα, αποσπώμενο δοχείο στάχτης, ρυθμιζόμενο πρωτογενή αέρα και αεροκουρτίνα.
Ενεργειακό Τζάκι Καλοριφέρ AQUA1050 – Μια λύση υψηλής θερμικής απόδοσης και μέγιστης οικονομίας.
AQUA1050 Ενεργειακό Τζάκι Καλοριφέρ
Σχετικά
| Βάρος | 278 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 102 × 56 × 155 cm |
| Κάλυψη χώρου | 100-150τμ, 151τμ και άνω, 50-100τμ |
| Υλικό Χώρου Καύσης | Μαντέμι |
| Ενεργειακή Κλάση | A |
| Κατασκευαστής | ΘΕΡΜΟΖΕΛ |
| Σχήμα Εστίας | Ίσιο |
| Ιδιότητες Πόρτας | Ανοιγόμενη, Συρόμενη |
| Τρόπος Θέρμανσης | Καλοριφέρ |
Η εταιρεία ΘΕΡΜΟΖΕΛ αρχικά ασχολήθηκε µε την κατασκευή µεταλλικών αερόθερµων τζακιών.
Το 1991 ξεκινά η παραγωγή των πρώτων πυροτουβλένιων τζακιών ,ενώ το 1994 προστίθεται και η παραγωγή ψησταριών.Από το 2010 ξεκινά και η παραγωγή των ενεργειακών τζακιών.
Τα προϊόντα της εταιρείας ΘΕΡΜΟΖΕΛ εξάγονται σε 17 χώρες.
Mystic 1200 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο – Μαύρη Κορνίζα
3,955.60€ – 4,228.40€Price range: 3,955.60€ through 4,228.40€
Mystic 900 Black Ενεργειακή Κασέτα Αερόθερμη
2,244.40€ – 2,418.00€Price range: 2,244.40€ through 2,418.00€
Clear 90 Θερμοζέλ ενεργειακή κασέτα τζακιού αερόθερμη
1,810.40€ – 1,946.80€Price range: 1,810.40€ through 1,946.80€| Διαστάσεις ΠxΒxΥ | 102 x 56 x 155 cm |
| Απόδοση | 77 % |
| Όγκος Θέρμανσης | 210- 560 m3 |
| Ισχύς | 30/23 kw |
| Κατανάλωση Ξύλου | 1 - 5,6 kg/h |
| Διατομή Καμινάδας | 250mm |
| Βάρος | 278 kg |
| Λίτρα | 123 Lt |

Συνήθως αγοράζονται μαζί
AQUA1050 Ενεργειακό Τζάκι Καλοριφέρ
2,709.40€ – 3,267.40€Price range: 2,709.40€ through 3,267.40€Σχετικά προϊόντα
AERO U Black SHORT 75 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
3,943.20€ – 4,110.60€Price range: 3,943.20€ through 4,110.60€
Mystic 1400 INOX Κορνίζα Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
4,662.40€ – 4,953.80€Price range: 4,662.40€ through 4,953.80€
Mystic 1400 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο – Μαύρη Κορνίζα
4,402.00€ – 4,687.20€Price range: 4,402.00€ through 4,687.20€
Plain 800 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
1,147.00€ – 1,302.00€Price range: 1,147.00€ through 1,302.00€
COR65/COL65 Cosy Line Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο – Γωνιακό
3,906.00€ – 4,309.00€Price range: 3,906.00€ through 4,309.00€
Mentor ST90 Ενεργειακό τζάκι Αερόθερμο
4,687.20€ – 5,251.40€Price range: 4,687.20€ through 5,251.40€


