Mystic 1200 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο – Μαύρη Κορνίζα
3,955.60€ – 4,228.40€Price range: 3,955.60€ through 4,228.40€
Mystic 1200 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο – Μαύρη Κορνίζα, υψηλής αισθητικής και απόδοσης, με τη σφραγίδα ποιότητας της εταιρίας ΘΕΡΜΟΖΕΛ. Χώρος καύσης από βερμικουλίτη ή μαντέμι.
Mystic 1200 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο – Μαύρη Κορνίζα
Μοντέρνος σχεδιασμός υψηλής αισθητικής και ζεστασιάς.
Το τζάκι Mystic 1200 συμπεριλαμβάνει σύστημα αέρα το οποίο προσφέρει εγγυημένη θερμική απόδοση σε όλους τους χώρους.
Ο ζεστός αέρας μπορεί να κυκλοφορεί φυσικά ή με βεντιλατερ.
Κατασκευασμένο από χάλυβα 3 & 4 mm και εστία καύσης επενδυμένη με βερμικουλίτη ή χυτοσίδηρο.
Διαθέτει αθόρυβη εξαφανιζόμενη πόρτα με πυρίμαχο κεραμικό κρύσταλλο αντοχής έως 750 oC.
Περιλαμβάνει αποσπώμενο δοχείο στάχτης για ευκολία καθαρίσματος, αεροκουρτίνα, σύστημα μετάκαυσης και ρυθμιζόμενο πρωτογενή αέρα.
Δείτε εδώ περισσότερα ενεργειακά τζάκια ΘΕΡΜΟΖΕΛ
Εξοικονόμηση με ενεργειακό σύστημα θέρμανσης
Σχετικά
| Βάρος | 340 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 120 × 59 × 154 cm |
| Κάλυψη χώρου | 100-150τμ, 151τμ και άνω, 50-100τμ, Έως 50τμ |
| Υλικό Χώρου Καύσης | Βερμικουλίτης, Μαντέμι |
| Ενεργειακή Κλάση | A+ |
| Κατασκευαστής | ΘΕΡΜΟΖΕΛ |
| Σχήμα Εστίας | Ίσιο |
| Ιδιότητες Πόρτας | Ανοιγόμενη |
| Τρόπος Θέρμανσης | Αερόθερμα |
Η εταιρεία ΘΕΡΜΟΖΕΛ αρχικά ασχολήθηκε µε την κατασκευή µεταλλικών αερόθερµων τζακιών.
Το 1991 ξεκινά η παραγωγή των πρώτων πυροτουβλένιων τζακιών ,ενώ το 1994 προστίθεται και η παραγωγή ψησταριών.Από το 2010 ξεκινά και η παραγωγή των ενεργειακών τζακιών.
Τα προϊόντα της εταιρείας ΘΕΡΜΟΖΕΛ εξάγονται σε 17 χώρες.
Mystic 1200 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο – Μαύρη Κορνίζα
3,955.60€ – 4,228.40€Price range: 3,955.60€ through 4,228.40€
Mystic 900 Black Ενεργειακή Κασέτα Αερόθερμη
2,244.40€ – 2,418.00€Price range: 2,244.40€ through 2,418.00€
Clear 90 Θερμοζέλ ενεργειακή κασέτα τζακιού αερόθερμη
1,810.40€ – 1,946.80€Price range: 1,810.40€ through 1,946.80€| Διαστάσεις ΠxΒxΥ | 120 x 59 x 1,54 cm |
| Απόδοση | 81 % |
| Όγκος Θέρμανσης | 180 - 400 m³ |
| Ισχύς | 3 - 16,7 kw |
| Κατανάλωση Ξύλου | 4,4kg / h |
| Βεντιλατέρ | 2x 185m3/h 32w |
| Βάρος | 340 kg |

Συνήθως αγοράζονται μαζί
Mystic 1200 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο – Μαύρη Κορνίζα
3,955.60€ – 4,228.40€Price range: 3,955.60€ through 4,228.40€Σχετικά προϊόντα
Plain 900 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
1,413.60€ – 1,599.60€Price range: 1,413.60€ through 1,599.60€
ST90 TrendLine Αερόθερμο Ενεργειακό Τζάκι
2,418.00€ – 2,994.60€Price range: 2,418.00€ through 2,994.60€
Ενεργειακό Τζάκι Aero800 Αερόθερμο- Ανοιγόμενο
1,277.20€ – 1,463.20€Price range: 1,277.20€ through 1,463.20€
Mystic 880 INOX Κορνίζα Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
3,416.20€ – 3,670.40€Price range: 3,416.20€ through 3,670.40€
Plain 800 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
1,147.00€ – 1,302.00€Price range: 1,147.00€ through 1,302.00€
Mentor ST80 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
4,358.60€ – 4,860.80€Price range: 4,358.60€ through 4,860.80€
Trend ST 80h Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
2,839.60€ – 3,366.60€Price range: 2,839.60€ through 3,366.60€

