Mystic 900 Mirror ενεργειακή κασέτα τζακιού | Θερμοζέλ
2,461.40€ – 2,653.60€Price range: 2,461.40€ through 2,653.60€
Mystic 900 Mirror Θερμοζέλ ενεργειακή κασέτα τζακιού Αερόθερμη Ενεργειακή Κασέτα Τζακιού, υψηλής αισθητικής και απόδοσης, με τη σφραγίδα ποιότητας της εταιρίας ΘΕΡΜΟΖΕΛ. Χώρος καύσης από βερμικουλίτη ή μαντέμι.
Mystic 900 Mirror Θερμοζέλ ενεργειακή κασέτα τζακιού
Η σειρά αποτελεί γκάμα ένθετων ενεργειακών εστιών υψηλής αισθητικής και κορυφαίας απόδοσης. Με την μεγάλη ποικιλία που διαθέτει στα μεγέθη καλύπτει τις περισσότερες διαστάσεις από παραδοσιακά τζάκια. Επίσης, η ειδική σχεδίαση της εστίας σε συνδυασμό με τη λεπτομέρεια του μαύρου περιγράμματος στο κρύσταλλο της πόρτας, αναβαθμίζει την εμφάνιση του τζακιού. Επιπλέον, υπάρχει η δυνατότητα επιλογής εσωτερικής επένδυσης με βερμικουλίτη ή χυτοσίδηρο.
Η Mystic 900 Mirror Θερμοζέλ επίσης διαθέτει χαλύβδινο σκελετό και πυρίμαχο κεραμικό γυαλί αντοχής έως 750ΟC. Επιπλέον, προσφέρει αθόρυβη ανοιγόμενη πόρτα, αφαιρούμενο συρτάρι στάχτης, βεντιλατέρ, σύστημα αεροκουρτίνας, σύστημα μετάκαυσης και ρυθμιζόμενο πρωτογενή αέρα.
Δείτε περισσότερες κασέτες τζακιού εδώ.
Διαβάστε περισσότερα για τις ενεργειακές κασέτες τζακιού εδώ.
Σχετικά
| Βάρος | 128 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90.5 × 53.3 × 52 cm |
| Κάλυψη χώρου | 50-100τμ, Έως 50τμ |
| Υλικό Χώρου Καύσης | Βερμικουλίτης, Μαντέμι |
| Ενεργειακή Κλάση | A+ |
| Κατασκευαστής | ΘΕΡΜΟΖΕΛ |
| Ύψος Κασέτας | 50-52cm |
| Σχήμα Εστίας | Ίσιο |
| Ιδιότητες Πόρτας | Ανοιγόμενη |
| Τρόπος Θέρμανσης | Αερόθερμα |
Η εταιρεία ΘΕΡΜΟΖΕΛ αρχικά ασχολήθηκε µε την κατασκευή µεταλλικών αερόθερµων τζακιών.
Το 1991 ξεκινά η παραγωγή των πρώτων πυροτουβλένιων τζακιών ,ενώ το 1994 προστίθεται και η παραγωγή ψησταριών.Από το 2010 ξεκινά και η παραγωγή των ενεργειακών τζακιών.
Τα προϊόντα της εταιρείας ΘΕΡΜΟΖΕΛ εξάγονται σε 17 χώρες.
Plain Δίφατσο Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
1,729.80€ – 1,903.40€Price range: 1,729.80€ through 1,903.40€
Παραδοσιακό Τζάκι – Τσιμέντο και πυρότουβλο ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ
514.60€ – 589.00€Price range: 514.60€ through 589.00€
Mystic Mirror Δίφατση Ενεργειακή Κασέτα
2,430.40€ – 2,666.00€Price range: 2,430.40€ through 2,666.00€
Θερμοζέλ Διαμπερές ενεργειακή κασέτα τζακιού
1,965.40€ – 2,101.80€Price range: 1,965.40€ through 2,101.80€| Διαστάσεις ΠxΒxΥ | 90,5 x 53,3 x 52 cm |
| Απόδοση | 81 % |
| Όγκος Θέρμανσης | 140-330 m³ |
| Ισχύς | 3 - 14,4 kw |
| Κατανάλωση Ξύλου | 3,7 kg / h |
| Βεντιλατέρ | 2x 185m3/h 32w |
| Βάρος | 128 kg |

Συνήθως αγοράζονται μαζί
Mystic 900 Mirror ενεργειακή κασέτα τζακιού | Θερμοζέλ
2,461.40€ – 2,653.60€Price range: 2,461.40€ through 2,653.60€Σχετικά προϊόντα
Θερμοζέλ Διαμπερές ενεργειακή κασέτα τζακιού
1,965.40€ – 2,101.80€Price range: 1,965.40€ through 2,101.80€
Θερμοζέλ Ανοιχτή δίφατση ενεργειακή κασέτα τζακιού αερόθερμη
1,909.60€ – 2,070.80€Price range: 1,909.60€ through 2,070.80€
Θερμοζέλ Δίφατση ενεργειακή κασέτα τζακιού αερόθερμη
1,884.80€ – 2,033.60€Price range: 1,884.80€ through 2,033.60€
Face 70 Θερμοζέλ ενεργειακή κασέτα τζακιού
1,159.40€ – 1,326.80€Price range: 1,159.40€ through 1,326.80€
Space 70 Θερμοζέλ ενεργειακή κασέτα τζακιού αερόθερμη
1,357.80€ – 1,574.80€Price range: 1,357.80€ through 1,574.80€


