ECONOMY 81 Κλασικό Τζάκι Παραδοσιακό
471.20€
Παραδοσιακό κλασικό τζάκι οικονομικής σειράς με μεγάλη εστία καύσης από πυρότουβλο με τη σφραγίδα ποιότητας της εταιρίας ΘΕΡΜΟΖΕΛ.
Παραδοσιακό ECONOMY 81 κλασικό τζάκι με μεγάλη εστία καύσης από πυρότουβλο, για άπλετη θέα της φωτιάς,. Διατίθεται σε 1 χρώμα: κίτρινο. Κατασκευασμένο εξολοκλήρου με τις καλύτερες πρώτες ύλες ,εξασφαλίζει αξεπέραστη ποιότητα κατασκευής και μεγάλη διάρκεια ζωής. Επιλέγοντάς το μπορείτε να απολαύσετε την ζεστασιά και την θαλπωρή του τζακιού με ελάχιστο κόστος.
Σχετικά
| Βάρος | 330 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 97 × 60 × 125 cm |
| Χρώμα Παραδοσιακού Τζακιού | Κίτρινο Ελληνικό |
| Κατασκευαστής | ΘΕΡΜΟΖΕΛ |
| Σχήμα Εστίας | Ίσιο |
Η εταιρεία ΘΕΡΜΟΖΕΛ αρχικά ασχολήθηκε µε την κατασκευή µεταλλικών αερόθερµων τζακιών.
Το 1991 ξεκινά η παραγωγή των πρώτων πυροτουβλένιων τζακιών ,ενώ το 1994 προστίθεται και η παραγωγή ψησταριών.Από το 2010 ξεκινά και η παραγωγή των ενεργειακών τζακιών.
Τα προϊόντα της εταιρείας ΘΕΡΜΟΖΕΛ εξάγονται σε 17 χώρες.
Plain Δίφατσο Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
1,729.80€ – 1,903.40€Price range: 1,729.80€ through 1,903.40€
Παραδοσιακό Τζάκι – Τσιμέντο και πυρότουβλο ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ
514.60€ – 589.00€Price range: 514.60€ through 589.00€
Mystic Mirror Δίφατση Ενεργειακή Κασέτα
2,430.40€ – 2,666.00€Price range: 2,430.40€ through 2,666.00€
Θερμοζέλ Διαμπερές ενεργειακή κασέτα τζακιού
1,965.40€ – 2,101.80€Price range: 1,965.40€ through 2,101.80€
| Διαστάσεις ΠxΒxΥ | 154 x 84 x 140 cm |
| Εσωτερικές Διαστάσεις ΠxΒxΥ | 87 x 56 x 58 cm |
| Διατομή Καμινάδας | 25x25 ή Φ 27 |
| Βάρος | 330 kg |
Σχετικά προϊόντα
Παραδοσιακό Τζάκι – Τσιμέντο και πυρότουβλο ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ
514.60€ – 589.00€Price range: 514.60€ through 589.00€
Παραδοσιακό Τζάκι με Πυρότουβλο – Κλασσικό 70/85/90/100
452.60€ – 737.80€Price range: 452.60€ through 737.80€


