Παραδοσιακό Τζάκι με Πυρότουβλο – Κλασσικό 70/85/90/100
452.60€ – 737.80€Price range: 452.60€ through 737.80€
Παραδοσιακό τζάκι επενδυμένο με πυρότουβλο, υψηλής αισθητικής και απόδοσης, με τη σφραγίδα ποιότητας της εταιρίας ΘΕΡΜΟΖΕΛ.
Xρώμα: Κίτρινο, λευκό, κόκκινο, καφέ και μαύρο
Παραδοσιακό τζάκι με μεγάλη εστία καύσης από πυρότουβλο, για άπλετη θέα της φωτιάς.
Σε 5 χρώματα: κίτρινο, λευκό, κόκκινο, καφέ και μαύρο, για να επιλέξετε αυτό που ταιριάζει καλύτερα στο χώρο σας.
Κατασκευασμένο εξολοκλήρου από εμάς με τις καλύτερες πρώτες ύλες ,εξασφαλίζει αξεπέραστη ποιότητα κατασκευής και μεγάλη διάρκεια ζωής.
Επιλέγοντάς το μπορείτε να απολαύσετε την ζεστασιά και την θαλπωρή του τζακιού με ελάχιστο κόστος.
Και όλα αυτά σε προσιτή τιμή!
Σχετικά
| Βάρος | 360 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 60 × 120 cm |
| Κατασκευαστής | ΘΕΡΜΟΖΕΛ |
| Σχήμα Εστίας | Ίσιο |
| Διαστάσεις Παραδοσιακού Τζακιού | 100, 70, 85, 90 |
| Χρώμα Παραδοσιακού Τζακιού | Καφέ / Κόκκινο Ελληνικό, Κίτρινο Αιγύπτου, Κίτρινο Ελληνικό, Κίτρινο Τσέχικο |
Η εταιρεία ΘΕΡΜΟΖΕΛ αρχικά ασχολήθηκε µε την κατασκευή µεταλλικών αερόθερµων τζακιών.
Το 1991 ξεκινά η παραγωγή των πρώτων πυροτουβλένιων τζακιών ,ενώ το 1994 προστίθεται και η παραγωγή ψησταριών.Από το 2010 ξεκινά και η παραγωγή των ενεργειακών τζακιών.
Τα προϊόντα της εταιρείας ΘΕΡΜΟΖΕΛ εξάγονται σε 17 χώρες.
Architecture 1700 Ενεργειακό Τζάκι Αερόθερμο
4,414.40€ – 4,786.40€Price range: 4,414.40€ through 4,786.40€
Ψησταριά ΣΤΕΝΑΡΙ μεγάλη / Ψησταριά ΣΤΕΝΑΡΙ διπλή
1,109.80€ – 1,568.60€Price range: 1,109.80€ through 1,568.60€| 70 | |
| Διαστάσεις ΠxΒxΥ | 90 x 60 x 120 cm |
| Εσωτερικές Διαστάσεις | 70 x 47 x 58 cm |
| Βάρος | 360 kg |
| Διατομή Καμινάδας | 25x25 ή Φ 27 |
| 80 | |
| Διαστάσεις ΠxΒxΥ | 105 x 65 x 125 cm |
| Εσωτερικές Διαστάσεις | 85 x 53 x 58 cm |
| Βάρος | 420 kg |
| Διατομή Καμινάδας | 25x25 ή Φ 27 |
| 90 | |
| Διαστάσεις ΠxΒxΥ | 110 x 68 x 130 cm |
| Εσωτερικές Διαστάσεις | 90 x 54 x 58 cm |
| Βάρος | 490 kg |
| Διατομή Καμινάδας | 30x30 ή Φ 32 |
| 100 | |
| Διαστάσεις ΠxΒxΥ | 120 x 74 x 135 cm |
| Εσωτερικές Διαστάσεις | 100 x 63 x 58 cm |
| Βάρος | 615 kg |
| Διατομή Καμινάδας | 30x30 ή Φ 32 |

Συνήθως αγοράζονται μαζί
Παραδοσιακό Τζάκι με Πυρότουβλο – Κλασσικό 70/85/90/100
452.60€ – 737.80€Price range: 452.60€ through 737.80€Σχετικά προϊόντα
Aero 800 Δίφατσο Ενεργειακό Τζάκι
2,418.00€ – 2,591.60€Price range: 2,418.00€ through 2,591.60€
Mystic 900 Black Ενεργειακή Κασέτα Αερόθερμη
2,244.40€ – 2,418.00€Price range: 2,244.40€ through 2,418.00€
Παραδοσιακό Τζάκι – Τσιμέντο και πυρότουβλο ΣΤΡΟΓΓΥΛΟ
514.60€ – 589.00€Price range: 514.60€ through 589.00€


